Uitslagen periode 1 ronde 4 (24 september 2020)
Groep 1
Walter van Dijk- Mark Hopman½ - ½ Gert van Driel- Ronald Möhrke1 - 0
Arie Lodder- Pleun Notenboom0 - 1 Bas van Dijk- Ron van Leeuwen0 - 1
Groep 2
Cees vd Berg- Frans Op de Beek½ - ½ Martin van Bokkem- Peter van Es0 - 1
Hans Brussaard- Nico van Vliet1 - 0
Groep 3
Erwin Vink- Johan Monster1 - 0 Danny Breure- Joos van Es½ - ½
Kees de Graaf- Johan vd Meer1 - 0 Meinard Schrijer- Bye

Stand HC 2020 - periode1 - groep 1
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 4
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlBy
1Gert van Driel29,7214,0043,075,09,9902200
2Walter van Dijk27,7413,3343,075,010,1602200
3Mark Hopman23,0511,7542,562,510,9302110
4Ron van Leeuwen18,5010,2232,066,78,95-12010
5Pleun Notenboom14,688,9331,550,07,84-11110
6Ronald Möhrke11,157,7431,033,311,11-11021
7Arie Lodder9,377,1430,516,712,0910120
8Bas van Dijk6,526,1830,516,710,3010120
9Johan de Moor6,006,0010,00,07,7410010

Stand HC 2020 - periode1 - groep 2
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 4
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlBy
1Frans Op de Beek25,5312,0032,583,37,72-12101
2Cees vd Berg23,1911,2632,066,710,0811200
3Hans Brussaard17,979,6121,575,08,6001100
4Peter van Es14,878,6442,562,57,2802110
5Martin van Bokkem9,386,9131,033,38,8611020
6Nico van Vliet6,295,9330,516,78,39-10120
7Frans Aardoom5,765,7700,00,010,8200000
8Rinus vd Knaap3,335,0020,00,010,3200020

Stand HC 2020 - periode1 - groep3
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 4
RaNaamScoreWaPaPntPercGemwtKbGwRmVlBy
1Cees den Tuinder30,2615,0033,0100,08,4213000
2Erwin Vink26,4213,7133,0100,07,2913000
3Dirk van Vuuren25,9413,5522,0100,08,4502000
4Kees de Graaf15,6610,1232,066,79,1012010
5Johan Monster13,979,5642,050,010,3102020
6Ernst Laban12,739,1421,050,010,8201010
7Meinard Schrijer7,347,3520,00,011,5600021
8Danny Breure5,216,6330,516,78,24-10120
9Johan vd Meer4,196,2920,00,011,9200020
10Joos van Es3,316,0040,512,511,37-20130
Groepsindeling seizoen 2020-2021 - periode 1
Groep 1Groep 2Groep 3
Walter van DijkFrans Op de BeekDirk van Vuuren
Mark HopmanCees vd BergErwin Vink
Pleun NotenboomFrans AardoomJohan vd Meer
Arie LodderRinus vd KnaapKees de Graaf
Bas van DijkMartin van BokkemDanny Breure
Ron van LeeuwenNico van VlietErnst Laban
Gert van DrielHans BrussaardMeinard Schrijer
Ronald MöhrkePeter van EsCees den Tuinder
Johan de Moor(Kees van 't Land)Joos van Es
(Rob Bedeaux)Johan Monster
Uitslagen vorige speelavonden
Eindstand vorige periode(n)