Tweede cyclus ronde 24 (5 juli 2007)
Groep 1 | |||||||
Piet Bervoets | - Walter v Dijk | 0 - 1 | |||||
Groep 2 | |||||||
Rob Bedeaux | - Arie Lodder | 0 - 1 | |||||
Groep 4 | |||||||
Meinard Schrijer | - Richard Kramer | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Cees den Tuinder | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | Adri Rombout | - Erwin Vink | 1 - 0 | ||
Anton Engwirda | - Bas v Dijk | 0 - 1 | Nico v Vliet | - Peter v Es | 0 - 1 | ||
Aart Langerak | - Gert v Driel | 0 - 1 | Henk de Keijzer | - Hans Brussaard | ½ - ½ | ||
Johan de Moor | - Benno de Goeij | 0 - 1 | Ronald Möhrke | - Kees vd Velden | ½ - ½ | ||
Tweede cyclus ronde 23 (28 juni 2007)
Groep 1 | |||||||
Gert v Driel | - Piet Bervoets | 1 - 0 | Frans Op de Beek | - Walter v Dijk | 1 - 0 | ||
Groep 2 | |||||||
Rob Bedeaux | - Cees den Tuinder | 1 - 0 | Piet v Oudheusden | - Arie Lodder | 1 - 0 | ||
Groep 3 | |||||||
Hans Brussaard | - Frans Aardoom | ½ - ½ | |||||
Ladder | |||||||
Henk de Keijzer | - Benno de Goeij | 0 - 1 | Johan de Moor | - Nico v Vliet | 0 - 1 | ||
Martin v Bokkem | - Peter v Es | 1 - 0 | Jan Kroon | - Meinard Schrijer | 1 - 0 | ||
Anton Engwirda | - Erwin Vink | 1 - 0 | Aart Langerak | - Kees vd Velden | ½ - ½ | ||
Oneven | |||||||
Adri Rombout |
Tweede cyclus ronde 22 (21 juni 2007)
Groep 2 | |||||||
Anton Engwirda | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Frans Aardoom | - Martin v Bokkem | 1 - 0 | |||||
Groep 5 | |||||||
Aart Langerak | - Adri Rombout | 0 - 1 | |||||
Beker | |||||||
Frans Op de Beek | - Piet Bervoets | 0 - 2 | |||||
Ladder | |||||||
Richard Kramer | - Ernst Laban | ½ - ½ | Jan Kroon | - Milko Zuidendorp | 0 - 1 | ||
Piet v Oudheusden | - Hans Brussaard | 0 - 1 | Johan de Moor | - Kees vd Velden | 0 - 1 | ||
Walter v Dijk | - Ronald Möhrke | 1 - 0 | Benno de Goeij | - Gert v Driel | ½ - ½ | ||
Nico v Vliet | - Henk de Keijzer | 0 - 1 | |||||
Oneven | |||||||
Peter v Es | - |
Tweede cyclus ronde 21 (14 juni 2007)
Groep 1 | |||||||
Bas v Dijk | - Frans Op de Beek | ½ - ½ | |||||
Groep 2 | |||||||
Arie Lodder | - Kees vd Velden | ½ - ½ | |||||
Ladder | |||||||
Milko Zuidendorp | - Hans Brussaard | 0 - 1 | Peter v Es | - Ronald Möhrke | ½ - ½ | ||
Henk de Keijzer | - Gert v Driel | 0 - 1 | Martin v Bokkem | - Benno de Goeij | 0 - 1 | ||
Johan de Moor | - Erwin Vink | ½ - ½ | André Osinga | - Ernst Laban | 0 - 1 | ||
Beker | |||||||
Walter v Dijk | - Rob Bedeaux | 1 - 1 (0-2) |
Tweede cyclus ronde 20a (7 juni 2007)
Groep 2 | |||
Arie Lodder | - Anton Engwirda | 1 - 0 |
Tweede cyclus ronde 20 (31 mei 2007)
Groep 1 | |||||||
Bas v Dijk | - Piet Bervoets | 1 - 0 | Milko Zuidendorp | - Frans Op de Beek | 1 - 0 | ||
Groep 2 | |||||||
Arie Lodder | - Ronald Möhrke | ½ - ½ | |||||
Groep 3 | |||||||
Cees vd Berg | - Martin v Bokkem | 1 - 0 | Frans Aardoom | - Nico v Vliet | ½ - ½ | ||
Groep 4 | |||||||
Richard Kramer | - Roger Pearson | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Peter v Es | - Walter v Dijk | 0 - 1 | Benno de Goeij | - Kees vd Velden | 0 - 1 | ||
Jan Kroon | - Henk de Keijzer | ½ - ½ | Piet v Oudheusden | - Erwin Vink | 0 - 1 | ||
Johan de Moor | - Ernst Laban | 1 - 0 | Adri Rombout | - Hans Brussaard | 0 - 1 | ||
Tweede cyclus ronde 19 ( 24 mei 2007)
Groep 1 | |||||||
Gert v Driel | - Frans Op de Beek | 1 - 0 | Walter v Dijk | - Milko Zuidendorp | ½ - ½ | ||
Groep 2 | |||||||
Cees den Tuinder | - Arie Lodder | 0 - 1 | Ronald Möhrke | - Anton Engwirda | 1 - 0 | ||
Rob Bedeaux | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | |||||
Groep 5 | |||||||
Adri Rombout | - Jan Kroon | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Nico v Vliet | - Bas v Dijk | ½ - ½ | Johan de Moor | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | ||
Louis v Duuren | - Kees vd Velden | 1 - 0 | Ernst Laban | - Peter v Es | 0 - 1 | ||
Hans Brussaard | - Henk de Keijzer | 1 - 0 | |||||
Oneven | |||||||
Meinard Schrijer |
Tweede cyclus ronde 18 ( 10 mei 2007)
Groep 1 | |||||||
Benno de Goeij | - Frans Op de Beek | 0 - 1 | Walter v Dijk | - Piet Bervoets | ½ - ½ | ||
Milko Zuidendorp | - Gert v Driel | 0 - 1 | |||||
Groep 2 | |||||||
Ronald Möhrke | - Kees vd Velden | 1 - 0 | |||||
Groep 3 | |||||||
Nico v Vliet | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | |||||
Groep 4 | |||||||
Erwin Vink | - Henk de Keijzer | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Bas v Dijk | - Cees vd Berg | 0 - 1 | Jan Kroon | - Ernst Laban | 0 - 1 | ||
Meinard Schrijer | - Hans Brussaard | ½ - ½ | |||||
Oneven | |||||||
Koos v Noort | - |
Tweede cyclus ronde 17 ( 3 mei 2007)
Groep 1 | |||||||
Piet Bervoets | - Bas v Dijk | 1 - 0 | Benno de Goeij | - Walter v Dijk | ½ - ½ | ||
Groep 2 | |||||||
Arie Lodder | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Martin v Bokkem | - Cees vd Berg | 0 - 1 | |||||
Groep 4 | |||||||
Richard Kramer | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | Henk de Keijzer | - Roger Pearson | ½ - ½ | ||
Ladder | |||||||
Jan Kroon | - Kees vd Velden | 0 - 1 | Peter v Es | - Gert v Driel | ½ - ½ | ||
Koos v Noort | - Anton Engwirda | 1 - 0 | Piet v Oudheusden | - Hans Brussaard | 1 - 0 | ||
Tweede cyclus ronde 16 ( 26 april 2007)
Groep 1 | |||||||
Gert v Driel | - Bas v Dijk | ½ - ½ | |||||
Groep 2 | |||||||
Arie Lodder | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | Kees vd Velden | - Cees den Tuinder | 1 - 0 | ||
Groep 3 | |||||||
Nico v Vliet | - Ernst Laban | ½ - ½ | Martin v Bokkem | - Hans Brussaard | 1 - 0 | ||
Groep 4 | |||||||
Henk de Keijzer | - Richard Kramer | ½ - ½ | |||||
Ladder | |||||||
Peter v Es | - Erwin Vink | 1 - 0 | Milko Zuidendorp | - Anton Engwirda | 1 - 0 | ||
Beker | |||||||
Walter v Dijk | - Ronald Möhrke | 2 - 0 | Louis v Duuren | - Rob Bedeaux | 1 - 1 (1-2) | ||
Oneven | |||||||
Jan Kroon |
Tweede cyclus ronde 15 (19 april 2007)
Groep 1 | |||||||
Milko Zuidendorp | - Bas v Dijk | ½ - ½ | |||||
Groep 2 | |||||||
Kees vd Velden | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | Cees den Tuinder | - Anton Engwirda | 0 - 1 | ||
Groep 3 | |||||||
Martin v Bokkem | - Ernst Laban | ½ - ½ | Nico v Vliet | - Hans Brussaard | 1 - 0 | ||
Groep 4 | |||||||
Erwin Vink | - Peter v Es | 1 - 0 | Meinard Schrijer | - Roger Pearson | ½ - ½ | ||
Beker | |||||||
Walter v Dijk | - André Osinga | 1½ - ½ | Arie Lodder | - Piet Bervoets | 1 - 1 (1-2) | ||
Frans Op de Beek | - Henk de Keijzer | 2 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Gert v Driel | - Cees vd Berg | 1 - 0 | Bart Vos | - Ronald Möhrke | 0 - 1 | ||
Jan Kroon | - Benno de Goeij | 0 - 1 |
Tweede cyclus ronde 14 (12 april 2007)
Groep 1 | |||||||
Frans Op de Beek | - Bas v Dijk | ½ - ½ | Piet Bervoets | - Gert v Driel | 1 - 0 | ||
Benno de Goeij | - Milko Zuidendorp | ½ - ½ | |||||
Groep 2 | |||||||
Ronald Möhrke | - Arie Lodder | 1 - 0 | Piet v Oudheusden | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | ||
Anton Engwirda | - Kees vd Velden | ½ - ½ | |||||
Groep 3 | |||||||
Martin v Bokkem | - Nico v Vliet | 0 - 1 | Hans Brussaard | - Cees vd Berg | 0 - 1 | ||
Groep 4 | |||||||
Peter v Es | - Richard Kramer | 0 - 1 | |||||
Groep 5 | |||||||
Koos v Noort | - Adri Rombout | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Bart Vos | - Henk de Keijzer | 0 - 1 | Ernst Laban | - Jan Kroon | 1 - 0 | ||
Tweede cyclus ronde 13a (5 april 2007)
Groep 3 | ||
Ernst Laban | - Martin v Bokkem | ½ - ½ |
Tweede cyclus ronde 13 (29 maart 2007)
Groep 1 | |||||||
Gert v Driel | - Milko Zuidendorp | 1 - 0 | Bas v Dijk | - Benno de Goeij | 1 - 0 | ||
Groep 2 | |||||||
Anton Engwirda | - Arie Lodder | 0 - 1 | Piet v Oudheusden | - Cees den Tuinder | 0 - 1 | ||
Ronald Möhrke | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Cees vd Berg | - Nico v Vliet | 1 - 0 | Martin v Bokkem | - Frans Aardoom | ½ - ½ | ||
Groep 4 | |||||||
Roger Pearson | - Richard Kramer | ½ - ½ | |||||
Groep 5 | |||||||
Bart Vos | - Jan Kroon | ½ - ½ | |||||
Beker | |||||||
Kees vd Velden | - Louis v Duuren | 0 - 2 | Peter v Es | - Frans Op de Beek | 1 - 1 (0-2) | ||
Henk de Keijzer | - Hans Brussaard | 1 - 1 (2-1) | |||||
Ladder | |||||||
Ernst Laban | - Koos v Noort | 1 - 0 |
Tweede cyclus ronde 12 (22 maart 2007)
Groep 1 | |||||||
Benno de Goeij | - Gert v Driel | ½ - ½ | |||||
Groep 2 | |||||||
Kees vd Velden | - Rob Bedeaux | 1 - 0 | |||||
Groep 3 | |||||||
Ernst Laban | - Nico v Vliet | 0 - 1 | Frans Aardoom | - Cees vd Berg | 0 - 1 | ||
Groep 4 | |||||||
Richard Kramer | - Peter v Es | 1 - 0 | Roger Pearson | - Henk de Keijzer | 1 - 0 | ||
Groep 5 | |||||||
Bart Vos | - Koos v Noort | 0 - 1 | |||||
Beker | |||||||
Arie Lodder | - Bas v Dijk | 1 - 1 (2-0) | |||||
Ladder | |||||||
Ronald Möhrke | - Hans Brussaard | 1 - 0 | Jan Kroon | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | ||
Het tweede team speelde een thuiswedstrijd tegen Shah Mata 3 en verloor met 1½ - 6½.
Tweede cyclus ronde 11 ( 15 maart 2007)
Groep 1 | |||||||
Milko Zuidendorp | - Walter v Dijk | ½ - ½ | Frans Op de Beek | - Piet Bervoets | 1 - 0 | ||
Groep 2 | |||||||
Cees den Tuinder | - Ronald Möhrke | 1 - 0 | Anton Engwirda | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | ||
Groep 3 | |||||||
Hans Brussaard | - Nico v Vliet | 0 - 1 | |||||
Groep 4 | |||||||
Richard Kramer | - Henk de Keijzer | 0 - 1 | |||||
Groep 5 | |||||||
Bart Vos | - Johan van Heijst | 1 - 0 | Koos v Noort | - Jan Kroon | 1 - 0 | ||
Ladder | |||||||
Meinard Schrijer | - Frans Aardoom | 0 - 1 |
Het eerste team speelde een uitwedstrijd tegen Het Houten Paard en verloor met 1½- 6½.
Tweede cyclus ronde 10 ( 8 maart 2007)
Groep 1 | |||||||
Milko Zuidendorp | - Piet Bervoets | 0 - 1 | Gert v Driel | - Benno de Goeij | ½ - ½ | ||
Groep 2 | |||||||
Kees vd Velden | - Arie Lodder | 0 - 1 | Piet v Oudheusden | - Anton Engwirda | 1 - 0 | ||
Rob Bedeaux | - Ronald Möhrke | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Cees vd Berg | - Frans Aardoom | ½ - ½ | Ernst Laban | - Hans Brussaard | 0 - 1 | ||
Groep 4 | |||||||
Meinard Schrijer | - Henk de Keijzer | 1 - 0 | Roger Pearson | - Erwin Vink | 1 - 0 | ||
Groep 5 | |||||||
Koos v Noort | - Bart Vos | 1 - 0 | Johan van Heijst | - Jan Kroon | 0 - 1 | ||
Ladder | |||||||
Frans Op de Beek | - Aart Langerak | 1 - 0 | |||||
Oneven | |||||||
Cees den Tuinder | - |
Tweede cyclus ronde 9 ( 1 maart 2007)
Groep 1 | |||||||
Frans Op de Beek | - Benno de Goeij | 1 - 0 | Walter v Dijk | - Bas v Dijk | ½ - ½ | ||
Groep 2 | |||||||
Anton Engwirda | - Cees den Tuinder | ½ - ½ | |||||
Groep 3 | |||||||
Ernst Laban | - Cees vd Berg | 0 - 1 | |||||
Groep 4 | |||||||
Richard Kramer | - Erwin Vink | 1 - 0 | |||||
Groep 5 | |||||||
Adri Rombout | - Johan van Heijst | 1 - 0 | Jan Kroon | - Aart Langerak | 0 - 1 | ||
Beker | |||||||
Ronald Möhrke | - Koos v Noort | 2 - 0 | Rob Bedeaux | - Piet v Oudheusden | 1 - 1 (2-0) | ||
Piet Bervoets | - Frans Aardoom | 1 - 1 (2-0) | |||||
Ladder | |||||||
Hans Brussaard | - Kees vd Velden | 0 - 1 | Bart Vos | - Gert v Driel | 0 - 1 | ||
Tweede cyclus ronde 8 ( 22 februari 2007)
Groep 1 | |||||||
Bas v Dijk | - Gert v Driel | ½ - ½ | Frans Op de Beek | - Milko Zuidendorp | 0 - 1 | ||
Groep 2 | |||||||
Anton Engwirda | - Ronald Möhrke | 1 - 0 | Cees den Tuinder | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | ||
Piet v Oudheusden | - Kees vd Velden | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Nico v Vliet | - Cees vd Berg | 0 - 1 | |||||
Groep 4 | |||||||
Erwin Vink | - Roger Pearson | 1 - 0 | Peter v Es | - Meinard Schrijer | 1 - 0 | ||
Groep 5 | |||||||
Aart Langerak | - Johan van Heijst | 1 - 0 | |||||
Beker | |||||||
Walter v Dijk | - Jan Kroon | 2 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Bart Vos | - Hans Brussaard | 0 - 1 | |||||
Oneven | |||||||
Benno de Goeij |
Tweede cyclus ronde 7 (15 februari 2007)
Groep 3 | |||||||
Nico v Vliet | - Frans Aardoom | ½ - ½ | |||||
Groep 4 | |||||||
Erwin Vink | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | |||||
Groep 5 | |||||||
Johan van Heijst | - Bart Vos | 1 - 0 | Adri Rombout | - Aart Langerak | 0 - 1 | ||
Jan Kroon | - Koos v Noort | 0 - 1 | |||||
Ladder | |||||||
Hans Brussaard | - Peter v Es | 1 - 0 | Milko Zuidendorp | - Anton Engwirda | 1 - 0 |
Het eerste team speelde thuis tegen Charlois Europoort 3 en verloor met 2½-5½.
Tweede cyclus ronde 6 ( 8 februari 2007)
Groep 1 | |||||||
Frans Op de Beek | - Gert v Driel | 0 - 1 | Milko Zuidendorp | - Benno de Goeij | 0 - 1 | ||
Groep 2 | |||||||
Ronald Möhrke | - Cees den Tuinder | 1 - 0 | Kees vd Velden | - Anton Engwirda | ½ - ½ | ||
Groep 3 | |||||||
Frans Aardoom | - Hans Brussaard | 1 - 0 | |||||
Groep 4 | |||||||
Roger Pearson | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | Henk de Keijzer | - Peter v Es | ½ - ½ | ||
Groep 5 | |||||||
Aart Langerak | - Jan Kroon | 1 - 0 | |||||
Beker | |||||||
Koos v Noort | - Bart Vos | 2 - 0 | Piet v Oudheusden | - Adri Rombout | 2 - 0 | ||
Ladder | |||||||
Louis v Duuren | - Bas v Dijk | ½ - ½ | |||||
Oneven | |||||||
Erwin Vink | - |
Tweede cyclus ronde 5 ( 1 februari 2007)
Groep 1 | |||||||
Bas v Dijk | - Walter v Dijk | ½ - ½ | |||||
Groep 2 | |||||||
Rob Bedeaux | - Kees vd Velden | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Hans Brussaard | - Ernst Laban | 1 - 0 | |||||
Groep 4 | |||||||
Meinard Schrijer | - Peter v Es | 0 - 1 | Erwin Vink | - Richard Kramer | 1 - 0 | ||
Beker | |||||||
Gert v Driel | - Arie Lodder | ½ - 1½ | Henk de Keijzer | - Johan van Heijst | 2 - 0 | ||
Ladder | |||||||
Koos v Noort | - Cees vd Berg | 0 - 1 | Aart Langerak | - Benno de Goeij | 0 - 1 | ||
Het tweede team speelde thuis tegen Ontspanning 1 en verloor met 2-6.
Tweede cyclus ronde 4 ( 25 januari 2007)
Groep 1 | |||||||
Walter v Dijk | - Gert v Driel | 1 - 0 | |||||
Groep 2 | |||||||
Cees den Tuinder | - Kees vd Velden | ½ - ½ | |||||
Groep 4 | |||||||
Peter v Es | - Erwin Vink | 1 - 0 | Henk de Keijzer | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | ||
Beker | |||||||
Cees vd Berg | - Bas v Dijk | 0 - 2 | Anton Engwirda | - Frans Aardoom | ½ - 1½ | ||
Nico v Vliet | - Piet Bervoets | 1 - 1 (0-2) | Benno de Goeij | - Ronald Möhrke | 1 - 1 (1-2) | ||
Milko Zuidendorp | - Frans Op de Beek | 0 - 2 | Richard Kramer | - Hans Brussaard | ½ - 1½ | ||
Ladder | |||||||
Bart Vos | - Ernst Laban | 0 - 1 | André Osinga | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | ||
Tweede cyclus ronde 3 ( 18 januari 2007)
Groep 1 | |||||||
Walter v Dijk | - Benno de Goeij | 1 - 0 | Piet Bervoets | - Milko Zuidendorp | 1 - 0 | ||
Groep 2 | |||||||
Piet v Oudheusden | - Ronald Möhrke | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Frans Aardoom | - Ernst Laban | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Koos v Noort | - Erwin Vink | 0 - 1 | |||||
Beker | |||||||
Kees vd Velden | - Cees den Tuinder | 2 - 0 | Peter v Es | - Meinard Schrijer | 1 - 1 (2-0) | ||
Tweede cyclus ronde 2 ( 11 januari 2007)
Groep 1 | |||||||
Benno de Goeij | - Piet Bervoets | 1 - 0 | Bas v Dijk | - Milko Zuidendorp | ½ - ½ | ||
Walter v Dijk | - Frans Op de Beek | 1 - 0 | |||||
Groep 2 | |||||||
Arie Lodder | - Cees den Tuinder | 1 - 0 | Rob Bedeaux | - Anton Engwirda | 1 - 0 | ||
Ronald Möhrke | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | |||||
Groep 3 | |||||||
Ernst Laban | - Frans Aardoom | ½ - ½ | Cees vd Berg | - Hans Brussaard | 1 - 0 | ||
Groep 4 | |||||||
Henk de Keijzer | - Erwin Vink | 0 - 1 | Peter v Es | - Roger Pearson | 0 - 1 | ||
Groep 5 | |||||||
Adri Rombout | - Bart Vos | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Martin v Bokkem | - Koos v Noort | 0 - 1 | |||||
Oneven | |||||||
Kees vd Velden | - |
Tweede cyclus ronde 1 (4 januari 2007)
Groep 1 | |||||||
Piet Bervoets | - Frans Op de Beek | 0 - 1 | Gert v Driel | - Walter v Dijk | ½ - ½ | ||
Benno de Goeij | - Bas v Dijk | 1 - 0 | |||||
Groep 2 | |||||||
Cees den Tuinder | - Piet v Oudheusden | ½ - ½ | Kees vd Velden | - Ronald Möhrke | 1 - 0 | ||
Groep 3 | |||||||
Cees vd Berg | - Ernst Laban | 1 - 0 | Hans Brussaard | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | ||
Groep 4 | |||||||
Peter v Es | - Henk de Keijzer | ½ - ½ | Meinard Schrijer | - Erwin Vink | 0 - 1 | ||
Groep 5 | |||||||
Jan Kroon | - Bart Vos | 1 - 0 | Johan van Heijst | - Koos v Noort | 0 - 1 | ||
Oneven | |||||||
Anton Engwirda | - |
Uitslagen ronde 16 (28 december 2006)
Kees vd Velden | - Walter v Dijk | 0 - 1 | Johan de Moor | - Bart Vos | 1 - 0 | |
Bas v Dijk | - Anton Engwirda | 1 - 0 | Frans Op de Beek | - Rob Bedeaux | 1 - 0 | |
Milko Zuidendorp | - Benno de Goeij | 1 - 0 | Gert v Driel | - Martin v Bokkem | 1 - 0 | |
Henk de Keijzer | - Roger Pearson | 0 - 1 | Meinard Schrijer | - Peter v Es | ½ - ½ | |
Adri Rombout | - Erwin Vink | ½ - ½ | Ronald Mohrke | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | |
Cees vd Berg | - Frans Aardoom | 1 - 0 | Hans Brussaard | - Ernst Laban | ½ - ½ | |
Nico v Vliet | - Cees den Tuinder | ½ - ½ |
Uitslagen ronde 15 (21 december 2006)
Benno de Goeij | - Bas v Dijk | 0 - 1 | Walter v Dijk | - Rob Bedeaux | 1 - 0 | |
Piet v Oudheusden | - Frans Op de Beek | 0 - 1 | Bart Vos | - Meinard Schrijer | 0 - 1 | |
Koos v Noort | - Cees vd Berg | 0 - 1 | Erwin Vink | - Jan Kroon | 1 - 0 | |
Milko Zuidendorp | - Gert v Driel | ½ - ½ | Henk de Keijzer | - Nico v Vliet | 0 - 1 | |
Peter v Es | - Cees den Tuinder | 0 - 1 | Arie Lodder | - Piet Bervoets | 0 - 1 | |
Roger Pearson | - Richard Kramer | 0 - 1 | Anton Engwirda | - Kees vd Velden | 0 - 1 | |
Frans Aardoom | - Hans Brussaard | ½ - ½ |
Uitslagen ronde 14 (14 december 2006)
Peter v Es | - Koos v Noort | ½ - ½ | Piet Bervoets | - Milko Zuidendorp | 1 - 0 | |
Frans Op de Beek | - Anton Engwirda | 1 - 0 | Cees den Tuinder | - Henk de Keijzer | 1 - 0 | |
Jan Kroon | - Roger Pearson | 1 - 0 | Richard Kramer | - Ernst Laban | 0 - 1 | |
Erwin Vink | - Bart Vos | 1 - 0 | Meinard Schrijer | - Frans Aardoom | 0 - 1 | |
Adri Rombout | - Ronald Möhrke | 0 - 1 | Martin v Bokkem | - Piet v Oudheusden | 0 - 1 |
Het eerste team speelde een thuiswedstrijd tegen Lombardijen 1 en won met 8-0.
Uitslagen ronde 13 (7 december 2006)
Bart Vos | - Jan Kroon | 0 - 1 | Piet v Oudheusden | - Walter v Dijk | 0 - 1 | |
Bas v Dijk | - Piet Bervoets | 0 - 1 | Koos v Noort | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | |
Gert v Driel | - Frans Op de Beek | ½ - ½ | Arie Lodder | - Milko Zuidendorp | 0 - 1 | |
Ernst Laban | - Peter v Es | ½ - ½ | Henk de Keijzer | - Richard Kramer | ½ - ½ | |
Benno de Goeij | - Martin v Bokkem | 1 - 0 | Anton Engwirda | - Nico v Vliet | 1 - 0 | |
Hans Brussaard | - Cees vd Berg | 1 - 0 | Rob Bedeaux | - Ronald Mohrke | 1 - 0 | |
Kees vd Velden | - Cees den Tuinder | 1 - 0 |
Uitslagen ronde 12 (30 november 2006)
Johan van Heist | - Bart Vos | 0 - 1 | Koos v Noort | - Adri Rombout | 1 - 0 | |
Milko Zuidendorp | - Bas v Dijk | 0 - 1 | Walter v Dijk | - Piet Bervoets | 1 - 0 | |
Roger Pearson | - Erwin Vink | 1 - 0 | Frans Op de Beek | - Arie Lodder | ½ - ½ | |
Peter v Es | - Hans Brussaard | 0 - 1 | Frans Aardoom | - Henk de Keijzer | ½ - ½ | |
Gert v Driel | - Kees vd Velden | 1 - 0 | Nico v Vliet | - Rob Bedeaux | ½ - ½ | |
Anton Engwirda | - Benno de Goeij | ½ - ½ | Cees vd Berg | - Piet v Oudheusden | 0 - 1 | |
Martin v Bokkem | - | bye |
Uitslagen ronde 11 (23 november 2006)
Erwin Vink | - Koos v Noort | 1 - 0 | Bas v Dijk | - Kees vd Velden | 1 - 0 | |
Walter v Dijk | - Anton Engwirda | 1 - 0 | Nico v Vliet | - Peter v Es | 1 - 0 | |
Richard Kramer | - Hans Brussaard | ½ - ½ | Benno de Goeij | - Gert v Driel | ½ - ½ | |
Rob Bedeaux | - Cees vd Berg | ½ - ½ | Meinard Schrijer | - | bye |
Het tweede team speelde een uitwedstrijd tegen Onesimus 3 en won met 2½-5½.
Uitslagen ronde 10 (16 november 2006)
Piet Bervoets | - Frans Op de Beek | 1 - 0 | Johan van Heist | - Roger Pearson | 0 - 1 | |
Martin v Bokkem | - Anton Engwirda | 0 - 1 | Mart Vos | - Koos v Noort | 0 - 1 | |
Ronald Mohrke | - Frans Aardoom | ½ - ½ | Adri Rombout | - Richard Kramer | ½ - ½ | |
Piet v Oudheusden | - Peter v Es | 1 - 0 | Henk de Keijzer | - Meinard Schrijer | 1 - 0 | |
Hans Brussaard | - Cees den Tuinder | 0 - 1 |
Het eerste team speelde thuiswedstrijd tegen De Penning 1 en won met 5-3.
Uitslagen ronde 9 (2 november 2006)
Jan Kroon | - Johan van Heist | 0 - 1 | Bas v Dijk | - Arie Lodder | ½ - ½ | |
Koos v Noort | - Roger Pearson | ½ - ½ | Erwin Vink | - Henk de Keijzer | ½ - ½ | |
Kees vd Velden | - Rob Bedeaux | 1 - 0 | Ronald Mohrke | - Benno de Goeij | 0 - 1 | |
Ernst Laban | - Adri Rombout | 1 - 0 | Peter v Es | - Richard Kramer | 1 - 0 | |
Anton Engwirda | - Hans Brussaard | 1 - 0 | Cees vd Berg | - Gert v Driel | 0 - 1 | |
Frans Aardoom | - Nico v Vliet | ½ - ½ |
Het tweede team speelde thuis tegen Barendrecht 1 en verloor met 2½-5½
Uitslagen ronde 8 (26 oktober 2006)
Johan van Heist | - Erwin Vink | 1 - 0 | Milko Zuidendorp | - Walter v Dijk | 1 - 0 | |
Nico v Vliet | - Koos v Noort | 1 - 0 | Frans Op de Beek | - Benno de Goeij | 1 - 0 | |
Henk de Keijzer | - Jan Kroon | 1 - 0 | Rob Bedeaux | - Bas v Dijk | 0 - 1 | |
Meinard Schrijer | - Anton Engwirda | 0 - 1 | Richard Kramer | - Piet v Oudheusden | 0 - 1 | |
Arie Lodder | - Kees vd Velden | 1 - 0 | Cees vd Berg | - Ernst Laban | 1 - 0 | |
Cees den Tuinder | - Ronald Mohrke | 0 - 1 | Hans Brussaard | - Martin v Bokkem | ½ - ½ |
Uitslagen ronde 7 (19 oktober 2006)
Roger Pearson | - Cees vd Berg | 0 - 1 | Bas v Dijk | - Frans Op de Beek | 1 - 0 | |
Ernst Laban | - Henk de Keijzer | 1 - 0 | Benno de Goeij | - Walter v Dijk | 0 - 1 | |
Kees vd Velden | - Milko Zuidendorp | 0 - 1 | Anton Engwirda | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | |
Gert v Driel | - Adri Rombout | 1 - 0 | Piet v Oudheusden | - Piet Bervoets | 0 - 1 | |
Richard Kramer | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | Martin v Bokkem | - Ronald Mohrke | ½ - ½ |
Uitslagen ronde 6 (12 oktober 2006)
Henk de Keijzer | - Johan van Heist | 1 - 0 | Koos v Noort | - Ernst Laban | ½ - ½ | |
Walter v Dijk | - Bas v Dijk | ½ - ½ | Frans Op de Beek | - Kees vd Velden | ½ - ½ | |
Jan Kroon | - Hans Brussaard | 0 - 1 | Meinard Schrijer | - Piet v Oudheusden | ½ - ½ | |
Rob Bedeaux | - Arie Lodder | ½ - ½ | Ronald Mohrke | - Milko Zuidendorp | 0 - 1 | |
Piet Bervoets | - Erwin Vink | 1 - 0 | Gert v Driel | - Anton Engwirda | ½ - ½ | |
Martin v Bokkem | - Peter v Es | 1 - 0 |
Uitslagen ronde 5 (5 oktober 2006)
Kees vd Velden | - Benno de Goeij | ½ - ½ | Johan van Heist | - Meinard Schrijer | 0 - 1 | |
Ronald Mohrke | - Walter v Dijk | 0 - 1 | Roger Pearson | - Ernst Laban | ½ - ½ | |
Milko Zuidendorp | - Rob Bedeaux | ½ - ½ | Hans Brussaard | - Bas v Dijk | 0 - 1 | |
Erwin Vink | - Nico v Vliet | ½ - ½ | Cees vd Berg | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | |
Anton Engwirda | - Frans Aardoom | ½ - ½ | Piet v Oudheusden | - Koos v Noort | 1 - 0 | |
Peter v Es | - Gert v Driel | ½ - ½ | Adri Rombout | - Henk de Keijzer | 1 - 0 |
Uitslagen ronde 4 (28 september 2006)
Anton Engwirda | - Ronald Mohrke | 0 - 1 | Ernst Laban | - Johan van Heist | 1 - 0 | |
Nico v Vliet | - Piet v Oudheusden | ½ - ½ | Frans Aardoom | - Richard Kramer | ½ - ½ | |
Meinard Schrijer | - Hans Brussaard | 0 - 1 | Martin v Bokkem | - Erwin Vink | 1 - 0 | |
Henk de Keijzer | - Peter v Es | ½ - ½ | Cees den Tuinder | - Koos v Noort | 1 - 0 |
Het eerste team speelde een RSB-wedstrijd tegen Dordrecht 4 en won met 5½-2½.
Uitslagen ronde 3 (21 september 2006)
Ernst Laban | - Milko Zuidendorp | 0 - 1 | Walter v Dijk | - Frans Op de Beek | ½ - ½ | |
Richard Kramer | - Benno de Goeij | 0 - 1 | Peter v Es | - Roger Pearson | 1 - 0 | |
Arie Lodder | - Henk de Keijzer | 1 - 0 | Ronald Mohrke | - Cees vd Berg | 1 - 0 | |
Bas v Dijk | - Adri Rombout | 1 - 0 | Rob Bedeaux | - Martin v Bokkem | 1 - 0 | |
Piet v Oudheusden | - Anton Engwirda | 0 - 1 | Koos v Noort | - Jan Kroon | ½ - ½ |
Uitslagen ronde 2 (14 september 2006)
Milko Zuidendorp | - Frans Op de Beek | 0 - 1 | Martin v Bokkem | - Nico v Vliet | 1 - 0 | |
Arie Lodder | - Ernst Laban | 1 - 0 | Rob Bedeaux | - Arjen Scheurwater | 1 - 0 | |
Johan van Heist | - Koos v Noort | 0 - 1 | Gert v Driel | - Walter v Dijk | 0 - 1 | |
Erwin Vink | - Bas v Dijk | 0 - 1 | Benno de Goeij | - Peter v Es | 1 - 0 | |
Henk de Keijzer | - Kees vd Velden | 0 - 1 | Ronald Mohrke | - | bye |
Uitslagen ronde 1 (7 september 2006)
Walter v Dijk | - Arie Lodder | 1 - 0 | Bas v Dijk | - Gert v Driel | ½ - ½ | |
Benno de Goeij | - Rob Bedeaux | 1 - 0 | Kees vd Velden | - Ronald Möhrke | 1 - 0 | |
Frans Op de Beek | - Martin v Bokkem | 1 - 0 | Peter v Es | - Erwin Vink | ½ - ½ | |
Hans Brussaard | - Henk de Keijzer | ½ - ½ | Koos v Noort | - Richard Kramer | 0 - 1 | |
Adri Rombout | - Johan v Heist | 1 - 0 |