Tweede cyclus ronde 24 (3 juli 2008)
Groep 1 | |||||||
Rob Bedeaux | - Arie Lodder | 0 - 1 | |||||
Ladder | |||||||
Erwin Vink | - Peter v Es | 0 - 1 | Anton Engwirda | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | ||
Kees vd Velden | - Johan de Moor | 1 - 0 | Piet v Oudheusden | - Aart Langerak | 1 - 0 | ||
Jan Kroon | - Hans Brussaard | 0 - 1 | Bart Vos | - Henk de Keijzer | 0 - 1 | ||
Johan van Heijst | - Ronald Möhrke | 0 - 1 | |||||
Oneven | |||||||
Gert v Driel | - |
Tweede cyclus ronde 23 (26 juni 2008)
Beker | |||||||
Gert v Driel | - Frans Op de Beek | 2 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Hans Brussaard | - Piet v Oudheusden | 0 - 1 | Jan Kroon | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | ||
Bart Vos | - Peter v Es | 0 - 1 | |||||
Groep 5 | |||||||
Johan de Moor | - Kees vd Velden | 1 - 0 | |||||
Oneven | |||||||
Aart Langerak | - |
Tweede cyclus ronde 22 (19 juni 2008)
Ladder | |||||||
Martin v Bokkem | - Aart Langerak | ½ - ½ | Ernst Laban | - Erwin Vink | 0 - 1 | ||
Frans Op de Beek | - Kees vd Velden | 0 - 1 | Bart Vos | - Jan Kroon | 0 - 1 | ||
Johan van Heijst | - Anton Engwirda | 1 - 0 | Piet v Oudheusden | - Johan de Moor | 0 - 1 | ||
Bas v Dijk | - Walter v Dijk | 1 - 0 | Peter v Es | - Hans Brussaard | ½ - ½ | ||
Tweede cyclus ronde 21 (12 juni 2008)
Groep 1 | |||||||
Arie Lodder | - Frans Op de Beek | 0 - 1 | |||||
Groep 4 | |||||||
Cees den Tuinder | - Peter v Es | 0 - 1 | |||||
Groep 5 | |||||||
Johan van Heijst | - Adri Rombout | ½ - ½ | |||||
Ladder | |||||||
Ronald Möhrke | - Walter v Dijk | 0 - 1 | Erwin Vink | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | ||
Anton Engwirda | - Hans Brussaard | 1 - 0 | Meinard Schrijer | - Martin v Bokkem | ½ - ½ | ||
Jan Kroon | - Henk de Keijzer | ½ - ½ | Bart Vos | - Aart Langerak | 0 - 1 | ||
Ernst Laban | - Gert v Driel | 0 - 1 | |||||
Beker | |||||||
Rob Bedeaux | - Bas v Dijk | 0 - 2 |
Tweede cyclus ronde 20 (29 mei 2008)
Groep 1 | |||||||
Rob Bedeaux | - Bas v Dijk | 1 - 0 | Gert v Driel | - Arie Lodder | 1 - 0 | ||
Groep 2 | |||||||
Kees vd Velden | - Nico v Vliet | 1 - 0 | |||||
Groep 4 | |||||||
Johan de Moor | - Peter v Es | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Louis v Duuren | - Cees vd Berg | 1 - 0 | Anton Engwirda | - Anton Engwirda | 0 - 1 | ||
Jan Kroon | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | Bart Vos | - Hans Brussaard | 0 - 1 | ||
Koos v Noort | - Ernst Laban | 1 - 0 | Piet v Oudheusden | - Ronald Möhrke | 0 - 1 | ||
Frans Op de Beek | - Erwin Vink | 1 - 0 |
Tweede cyclus ronde 19 (22 mei 2008)
Groep 3 | |||||||
Henk de Keijzer | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | |||||
Groep 4 | |||||||
Johan de Moor | - Cees den Tuinder | 1 - 0 | |||||
Groep 5 | |||||||
Johan van Heijst | - Richard Kramer | ½ - ½ | |||||
Ladder | |||||||
Peter v Es | - Adri Rombout | 0 - 1 | Jan Kroon | - Aart Langerak | 0 - 1 | ||
Anton Engwirda | - Cees vd Berg | 0 - 1 | Martin v Bokkem | - Gert v Driel | 0 - 1 | ||
Bart Vos | - Piet v Oudheusden | 0 - 1 | Louis v Duuren | - Bas v Dijk | 0 - 1 | ||
Beker | |||||||
Frans Op de Beek | - Piet Bervoets | 1 - 1 (2-1) | Walter v Dijk | - Rob Bedeaux | 1 - 1 (½ -1½ ) | ||
Tweede cyclus ronde 18 (15 mei 2008)
Groep 1 | |||||||
Gert v Driel | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | Walter v Dijk | - Arie Lodder | ½ - ½ | ||
Groep 3 | |||||||
Ernst Laban | - Henk de Keijzer | ½ - ½ | |||||
Groep 4 | |||||||
Erwin Vink | - Koos v Noort | 0 - 1 | Hans Brussaard | - Johan de Moor | 0 - 1 | ||
Groep 5 | |||||||
Adri Rombout | - Jan Kroon | ½ - ½ | |||||
Ladder | |||||||
Kees vd Velden | - Bas v Dijk | ½ - ½ | Peter v Es | - Richard Kramer | ½ - ½ | ||
Cees vd Berg | - Martin v Bokkem | ½ - ½ | Frans Op de Beek | - Ronald Möhrke | 1 - 0 | ||
Oneven | |||||||
Anton Engwirda |
Tweede cyclus ronde 17 (8 mei 2008)
Groep 2 | |||||||
Nico v Vliet | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | |||||
Groep 3 | |||||||
Henk de Keijzer | - Martin v Bokkem | ½ - ½ | |||||
Groep 4 | |||||||
Peter v Es | - Hans Brussaard | 0 - 1 | |||||
Groep 5 | |||||||
Bart Vos | - Adri Rombout | 0 - 1 | Richard Kramer | - Jan Kroon | 1 - 0 | ||
Beker | |||||||
Gert v Driel | - Johan de Moor | 2 - 0 | Cees den Tuinder | - Bas v Dijk | 0 - 2 | ||
Ladder | |||||||
Anton Engwirda | - Walter v Dijk | 0 - 1 | Koos v Noort | - Cees vd Berg | 0 - 1 | ||
Oneven | |||||||
Angelique Osinga | - Frans Op de Beek | 0 - 1 |
Tweede cyclus ronde 16 (24 april 2008)
Groep 1 | |||||||
Arie Lodder | - Gert v Driel | 1 - 0 | Walter v Dijk | - Rob Bedeaux | 1 - 0 | ||
Groep 2 | |||||||
Piet v Oudheusden | - Cees vd Berg | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Ronald Möhrke | - Bas v Dijk | 0 - 1 | Richard Kramer | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | ||
Frans Op de Beek | - Anton Engwirda | 1 - 0 | Bart Vos | - Ernst Laban | 0 - 1 | ||
Oneven | |||||||
Kees vd Velden |
Ons viertal speelde een wedstrijd in de viertallencompetitie tegen 3-Torens en verloor met 1½ -2½ .
Tweede cyclus ronde 15 (17 april 2008)
Groep 1 | |||||||
Bas v Dijk | - Walter v Dijk | ½ - ½ | Frans Op de Beek | - Gert v Driel | 0 - 1 | ||
Arie Lodder | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | |||||
Groep 2 | |||||||
Nico v Vliet | - Cees vd Berg | 0 - 1 | Aart Langerak | - Piet v Oudheusden | 0 - 1 | ||
Groep 3 | |||||||
Ronald Möhrke | - Henk de Keijzer | 1 - 0 | |||||
Groep 4 | |||||||
Peter v Es | - Johan de Moor | 1 - 0 | Erwin Vink | - Hans Brussaard | 0 - 1 | ||
Ladder | |||||||
Koos v Noort | - Anton Engwirda | 1 - 0 | Kees vd Velden | - Martin v Bokkem | 1 - 0 | ||
Oneven | |||||||
Johan van Heijst |
Tweede cyclus ronde 14 (10 april 2008)
Groep 1 | |||||||
Frans Op de Beek | - Bas v Dijk | 0 - 1 | |||||
Groep 2 | |||||||
Kees vd Velden | - Aart Langerak | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Anton Engwirda | - Henk de Keijzer | 0 - 1 | Ronald Möhrke | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | ||
Ladder | |||||||
Ernst Laban | - Erwin Vink | ½ - ½ | Meinard Schrijer | - Johan de Moor | 0 - 1 | ||
Tweede cyclus ronde 13 (3 april 2008)
Groep 3 | |||||||
Martin v Bokkem | - Meinard Schrijer | 1 - 0 | |||||
Groep 4 | |||||||
Hans Brussaard | - Cees den Tuinder | 0 - 1 | Erwin Vink | - Johan de Moor | 0 - 1 | ||
Groep 5 | |||||||
Richard Kramer | - Adri Rombout | 0 - 1 | |||||
Ladder | |||||||
Jan Kroon | - Ernst Laban | 0 - 1 | Bart Vos | - Anton Engwirda | 0 - 1 | ||
Aart Langerak | - Ronald Möhrke | ½ - ½ | |||||
Oneven | |||||||
Nico v Vliet |
Het eerste team speelde een thuiswedstrijd tegen Papendrecht/Alblassedam 1 en verloor met 3-5.
Tweede cyclus ronde 12 (27 maart 2008)
Groep 1 | |||||||
Frans Op de Beek | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | |||||
Groep 2 | |||||||
Nico v Vliet | - Kees vd Velden | 0 - 1 | Cees vd Berg | - Aart Langerak | 1 - 0 | ||
Groep 3 | |||||||
Meinard Schrijer | - Henk de Keijzer | ½ - ½ | Ernst Laban | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | ||
Ronald Möhrke | - Anton Engwirda | 1 - 0 | |||||
Groep 4 | |||||||
Cees den Tuinder | - Johan de Moor | ½ - ½ | Hans Brussaard | - Koos v Noort | 1 - 0 | ||
Groep 5 | |||||||
Bart Vos | - Johan van Heijst | 0 - 1 | |||||
Beker | |||||||
Gert v Driel | - Louis v Duuren | 1½ - ½ | Walter v Dijk | - Richard Kramer | 2 - 0 | ||
Arie Lodder | - Cees den Tuinder | 0 - 2 | (20/3) | ||||
Ladder | |||||||
Piet v Oudheusden | - Bas v Dijk | 0 - 1 | Jan Kroon | - Erwin Vink | 0 - 1 | ||
Tweede cyclus ronde 11 (13 maart 2008)
Groep 1 | |||||||
Bas v Dijk | - Gert v Driel | 1 - 0 | Rob Bedeaux | - Walter v Dijk | ½ - ½ | ||
Groep 2 | |||||||
Cees vd Berg | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | Aart Langerak | - Nico v Vliet | 1 - 0 | ||
Groep 3 | |||||||
Meinard Schrijer | - Ernst Laban | ½ - ½ | Martin v Bokkem | - Anton Engwirda | 0 - 1 | ||
Groep 4 | |||||||
Cees den Tuinder | - Hans Brussaard | ½ - ½ | Koos v Noort | - Peter v Es | ½ - ½ | ||
Groep 5 | |||||||
Richard Kramer | - Bart Vos | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Frans Op de Beek | - Erwin Vink | 0 - 1 | Jan Kroon | - Kees vd Velden | 0 - 1 | ||
Oneven | |||||||
Johan van Heijst |
Tweede cyclus ronde 10 (6 maart 2008)
Groep 1 | |||||||
Arie Lodder | - Bas v Dijk | ½ - ½ | Walter v Dijk | - Frans Op de Beek | 1 - 0 | ||
Groep 4 | |||||||
Peter v Es | - Erwin Vink | 0 - 1 | |||||
Groep 5 | |||||||
Adri Rombout | - Richard Kramer | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Kees vd Velden | - Ronald Möhrke | ½ - ½ | Bart Vos | - Ernst Laban | 0 - 1 | ||
Het tweede team speelde een thuiswedstrijd tegen HZP Schiedam 3 en won met 4½-3½.
Tweede cyclus ronde 9 ( 28 februari 2008)
Groep 2 | |||||||
Cees vd Berg | - Kees vd Velden | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Ernst Laban | - Ronald Möhrke | ½ - ½ | |||||
Groep 2 | |||||||
Cees vd Berg | - Kees vd Velden | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Ernst Laban | - Ronald Möhrke | ½ - ½ | |||||
Beker | |||||||
Piet Bervoets | - André Osinga | 1 - 1 (2-0) | Aart Langerak | - Bas v Dijk | 1 - 1 (0-2) | ||
Anton Engwirda | - Johan de Moor | ½ - 1½ | |||||
Oneven | |||||||
Johan van Heijst | Gert v Driel | ||||||
Cees den Tuinder, Henk de Keijzer, Hans Brussaard en Peter van Es speelden een thuiswedstrijd in de viertallencompetitie van de RSB en speelden met 2-2 gelijk tegen De Penning
Tweede cyclus ronde 8 (21 februari 2008)
Groep 2 | |||||||
Cees vd Berg | - Nico v Vliet | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Martin v Bokkem | - Henk de Keijzer | 1 - 0 | Meinard Schrijer | - Anton Engwirda | 1 - 0 | ||
Groep 4 | |||||||
Johan de Moor | - Erwin Vink | 1 - 0 | Koos v Noort | - Cees den Tuinder | 0 - 1 | ||
Groep 5 | |||||||
Jan Kroon | - Richard Kramer | 0 - 1 | Roger Pearson | - Adri Rombout | 0 - 1 | ||
Ladder | |||||||
Bart Vos | - Piet v Oudheusden | 0 - 1 | |||||
Oneven | |||||||
Ronald Möhrke |
Het eerste team speelde een uitwedstrijd tegen Het Houten Paard 1. Het werd 4-4.
Tweede cyclus ronde 7 (14 februari 2008)
Groep 1 | |||||||
Frans Op de Beek | - Arie Lodder | 0 - 1 | Rob Bedeaux | - Gert v Driel | 0 - 1 | ||
Groep 2 | |||||||
Aart Langerak | - Kees vd Velden | 1 - 0 | |||||
Groep 3 | |||||||
Henk de Keijzer | - Ronald Möhrke | 0 - 1 | Meinard Schrijer | - Martin v Bokkem | ½ - ½ | ||
Anton Engwirda | - Ernst Laban | ½ - ½ | |||||
Groep 4 | |||||||
Hans Brussaard | - Peter v Es | 1 - 0 | Koos v Noort | - Erwin Vink | 1 - 0 | ||
Groep 5 | |||||||
Bart Vos | - Richard Kramer | 0 - 1 | Jan Kroon | - Johan van Heijst | 1 - 0 | ||
Oneven | |||||||
Piet v Oudheusden |
Dragos Catereniuc, Walter v Dijk, Bas v Dijk en Louis v Duuren speelden voor de RSB-beker en werden na loting uitgeschakeld.
Tweede cyclus ronde 6 (7 februari 2008)
Groep 1 | |||||||
Bas v Dijk | - Frans Op de Beek | 1 - 0 | Walter v Dijk | - Gert v Driel | ½ - ½ | ||
Groep 2 | |||||||
Kees vd Velden | - Cees vd Berg | 1 - 0 | Piet v Oudheusden | - Aart Langerak | ½ - ½ | ||
Groep 3 | |||||||
Ronald Möhrke | - Meinard Schrijer | 1 - 0 | Henk de Keijzer | - Ernst Laban | ½ - ½ | ||
Anton Engwirda | - Martin v Bokkem | ½ - ½ | |||||
Groep 4 | |||||||
Johan de Moor | - Koos v Noort | 1 - 0 | Hans Brussaard | - Erwin Vink | 1 - 0 | ||
Groep 5 | |||||||
Adri Rombout | - Johan van Heijst | 1 - 0 | Bart Vos | - Jan Kroon | 0 - 1 | ||
Oneven | |||||||
Cees den Tuinder | - |
Tweede cyclus ronde 5 (31 januari 2008)
Groep 2 | |||||||
Piet v Oudheusden | - Nico v Vliet | 1 - 0 | Aart Langerak | - Cees vd Berg | 0 - 1 | ||
Groep 3 | |||||||
Martin v Bokkem | - Ronald Möhrke | ½ - ½ | |||||
Groep 4 | |||||||
Peter v Es | - Koos v Noort | 0 - 1 | Cees den Tuinder | - Erwin Vink | ½ - ½ | ||
Groep 5 | |||||||
Jan Kroon | - Bart Vos | 0 - 1 | Richard Kramer | - Johan van Heijst | 1 - 0 | ||
Ladder | |||||||
Benno de Goeij | - Anton Engwirda | 1 - 0 |
Het eerste team speelde een thuiswedstrijd tegen Zwijndrecht 2; het werd 4-4.
Tweede cyclus ronde 4 (24 januari 2008)
Groep 1 | |||||||
Gert v Driel | - Frans Op de Beek | ½ - ½ | Bas v Dijk | - Rob Bedeaux | 1 - 0 | ||
Arie Lodder | - Walter v Dijk | ½ - ½ | |||||
Groep 2 | |||||||
Piet v Oudheusden | - Kees vd Velden | 0 - 1 | |||||
Groep 3 | |||||||
Anton Engwirda | - Meinard Schrijer | 0 - 1 | Martin v Bokkem | - Ernst Laban | ½ - ½ | ||
Groep 4 | |||||||
Erwin Vink | - Peter v Es | 1 - 0 | Cees den Tuinder | - Koos v Noort | 0 - 1 | ||
Groep 5 | |||||||
Adri Rombout | - Bart Vos | 1 - 0 | Johan van Heijst | - Jan Kroon | 1 - 0 | ||
Ladder | |||||||
Henk de Keijzer | - Louis v Duuren | ½ - ½ | |||||
Beker | |||||||
Ronald Möhrke | - Piet Bervoets | 1 - 1 (½-1½) | Nico v Vliet | - Aart Langerak | 0 - 2 | ||
Cees vd Berg | - Frans Aardoom | 0 - 2 | |||||
Oneven | |||||||
Richard Kramer | - |
Tweede cyclus ronde 3 (17 januari 2008)
Groep 1 | |||||||
Walter v Dijk | - Bas v Dijk | ½ - ½ | |||||
Groep 2 | |||||||
Frans Aardoom | - Kees vd Velden | 1 - 0 | |||||
Groep 3 | |||||||
Ernst Laban | - Anton Engwirda | 0 - 1 | |||||
Ladder | |||||||
Aart Langerak | - Ronald Möhrke | 1 - 0 | Richard Kramer | - Erwin Vink | 0 - 1 | ||
Beker | |||||||
Arie Lodder | - Koos v Noort | 2 - 0 | Johan van Heijst | - Gert v Driel | 0 - 2 | ||
André Osinga | - Martin v Bokkem | 1 - 1 (opg) | Hans Brussaard | - Frans Op de Beek | 0 - 2 | ||
Peter v Es | - Johan de Moor | 0 - 2 | Bart Vos | - Rob Bedeaux | 0 - 2 | ||
Jan Kroon | - Louis v Duuren | 0 - 2 | Cees den Tuinder | - Henk de Keijzer | 1 - 1 (2-0) | ||
Meinard Schrijer | - Piet v Oudheusden | 1 - 1 (1-2) |
Tweede cyclus ronde 2 (10 januari 2008)
Groep 1 | |||||||
Rob Bedeaux | - Frans Op de Beek | 1 - 0 | Gert v Driel | - Walter v Dijk | ½ - ½ | ||
Bas v Dijk | - Arie Lodder | ½ - ½ | |||||
Groep 2 | |||||||
Kees vd Velden | - Frans Aardoom | 1 - 0 | |||||
Groep 3 | |||||||
Anton Engwirda | - Ronald Möhrke | 0 - 1 | Ernst Laban | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | ||
Groep 4 | |||||||
Koos v Noort | - Hans Brussaard | 0 - 1 | Peter v Es | - Cees den Tuinder | 1 - 0 | ||
Groep 5 | |||||||
Jan Kroon | - Adri Rombout | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Bart Vos | - Erwin Vink | 0 - 1 |
Het tweede team speelde een thuiswedstrijd tegen Onesimus 2 en verloor met 2½-5½.
Tweede cyclus ronde 1 (3 januari 2008)
Groep 1 | |||||||
Frans Op de Beek | - Walter v Dijk | 0 - 1 | Gert v Driel | - Bas v Dijk | ½ - ½ | ||
Groep 2 | |||||||
Nico v Vliet | - Aart Langerak | 1 - 0 | Kees vd Velden | - Piet v Oudheusden | 0 - 1 | ||
Groep 3 | |||||||
Ronald Möhrke | - Ernst Laban | 1 - 0 | Henk de Keijzer | - Anton Engwirda | 1 - 0 | ||
Groep 4 | |||||||
Johan de Moor | - Hans Brussaard | 1 - 0 | Erwin Vink | - Cees den Tuinder | 1 - 0 | ||
Groep 5 | |||||||
Johan van Heijst | - Bart Vos | 1 - 0 | |||||
Ladder | |||||||
Peter v Es | - Martin v Bokkem | ½ - ½ | |||||
Oneven | |||||||
Rob Bedeaux | - |
Uitslagen ronde 15 (27 december 2007)
Anton Engwirda | - Frans Aardoom | ½ - ½ | Henk de Keijzer | - Kees vd Velden | 0 - 1 | |
Jan Kroon | - Ernst Laban | 0 - 1 | Martin v Bokkem | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | |
Walter v Dijk | - Piet v Oudheusden | ½ - ½ | Rob Bedeaux | - Nico v Vliet | 1 - 0 | |
Erwin Vink | - Koos v Noort | 1 - 0 | Ronald Mohrke | - Peter v Es | 1 - 0 | |
Cees den Tuinder | - Johan de Moor | ½ - ½ | Gert v Driel | - Cees vd Berg | 1 - 0 | |
Aart Langerak | - Frans Op de Beek | 1 - 0 | Bart Vos | - Hans Brussaard | 0 - 1 |
Uitslagen ronde 14 (20 december 2007)
Frans Aardoom | - Martin v Bokkem | ½ - ½ | Frans Op de Beek | - Walter v Dijk | 0 - 1 | |
Kees vd Velden | - Gert v Driel | ½ - ½ | Johan de Moor | - Erwin Vink | 1 - 0 | |
Arie Lodder | - Cees vd Berg | 0 - 1 | Nico v Vliet | - Anton Engwirda | 1 - 0 | |
Koos v Noort | - Bart Vos | 1 - 0 | Johan v Heist | - Jan Kroon | 0 - 1 | |
Ernst Laban | - | bye |
Cees den Tuinder, Henk de Keijzer, Hans Brussaard en Peter van Es speelden een thuiswedstrijd in de viertallencompetitie van de RSB en wonnen met 3-1 van Eeuwig Schaak.
Uitslagen ronde 13 (13 december 2007)
Johan de Moor | - Walter v Dijk | 0 - 1 | Cees den Tuinder | - Peter v Es | ½ - ½ | |
Erwin Vink | - Johan v Heist | 1 - 0 | Nico v Vliet | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | |
Martin v Bokkem | - Gert v Driel | 0 - 1 | Adri Rombout | - Frans Op de Beek | 0 - 1 | |
Meinard Schrijer | - Hans Brussaard | 1 - 0 | Roger Pearson | - Koos v Noort | 0 - 1 | |
Anton Engwirda | - | bye |
Uitslagen ronde 12 (6 december 2007)
Piet v Oudheusden | - Kees vd Velden | 1 - 0 | Gert v Driel | - Rob Bedeaux | ½ - ½ | |
Anton Engwirda | - Johan de Moor | 1 - 0 | Bas v Dijk | - Ronald Mohrke | 1 - 0 | |
Walter v Dijk | - Arie Lodder | 0 - 1 | Cees vd Berg | - Ernst Laban | 1 - 0 | |
Bart Vos | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | Frans Op de Beek | bye |
Cees den Tuinder, Henk de Keijzer, Hans Brussaard en Peter van Es speelden een uitwedstrijd in de viertallencompetitie van de RSB.
Uitslagen ronde 11 (29 november 2007)
Rob Bedeaux | - Walter v Dijk | ½ - ½ | Ernst Laban | - Anton Engwirda | ½ - ½ | |
Kees vd Velden | - Cees vd Berg | 1 - 0 | Peter v Es | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | |
Erwin Vink | - Bart Vos | 1 - 0 | Johan v Heist | - Cees den Tuinder | 1 - 0 | |
Frans Op de Beek | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | Meinard Schrijer | - Nico v Vliet | ½ - ½ | |
Hans Brussaard | - Adri Rombout | 0 - 1 | Arie Lodder | bye |
Bas van Dijk en Dragos Cateneriuc speelden hun partij tegen CSV1 vooruit. Beide partijen werden remise.
Uitslagen ronde 10 (22 november 2007)
Anton Engwirda | - Ronald Mohrke | 0 - 1 | Rob Bedeaux | - Bas v Dijk | 0 - 1 | |
Piet v Oudheusden | - Gert v Driel | 0 - 1 | Adri Rombout | - Peter v Es | ½ - ½ | |
Arie Lodder | - Aart Langerak | 1 - 0 | Ernst Laban | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | |
Johan de Moor | - Henk de Keijzer | ½ - ½ | Johan v Heist | - Bart Vos | 1 - 0 | |
Cees den Tuinder | - Jan Kroon | 1 - 0 | Kees vd Velden | - Frans Aardoom | ½ - ½ | |
Richard Kramer | - Erwin Vink | ½ - ½ | Walter v Dijk | bye | ||
Cees vd Berg | bye |
Uitslagen ronde 9 (8 november 2007)
Frans Aardoom | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | Peter v Es | - Koos v Noort | ½ - ½ | |
Frans Op de Beek | - Kees vd Velden | 1 - 0 | Martin v Bokkem | - Anton Engwirda | 0 - 1 | |
Jan Kroon | - Erwin Vink | 0 - 1 | Arie Lodder | - Piet v Oudheusden | 0 - 1 | |
Ronald Mohrke | - Henk de Keijzer | 0 - 1 | Bart Vos | - Cees den Tuinder | 0 - 1 | |
Aart Langerak | - Johan de Moor | 1 - 0 |
Dragos, Walter, Gert en Bas speelden een wedstrijd voor de RSB-beker tegen De Pionier en wonnen met 2½ - 1½.
Uitslagen ronde 8 (1 november 2007)
Koos v Noort | - Jan Kroon | 1 - 0 | Johan de Moor | - Ernst Laban | ½ - ½ | |
Walter v Dijk | - Kees vd Velden | ½ - ½ | Rob Bedeaux | - Frans Op de Beek | 1 - 0 | |
Hans Brussaard | - Roger Pearson | 1 - 0 | Adri Rombout | - Bart Vos | 1 - 0 | |
Gert v Driel | - Bas v Dijk | ½ - ½ | Ronald Mohrke | - Richard Kramer | 1 - 0 | |
Peter v Es | - Anton Engwirda | 0 - 1 | Johan v Heist | - | bye |
Het tweede team speelde een thuiswedstrijd tegen SO Rotterdan 7 en won met 5 - 3
Uitslagen ronde 7 (25 oktober 2007)
Erwin Vink | - Martin v Bokkem | 0 - 1 | Gert v Driel | - Frans Op de Beek | 0 - 1 | |
Frans Aardoom | - Ernst Laban | 1 - 0 | Anton Engwirda | - Aart Langerak | 0 - 1 | |
Nico v Vliet | - Walter v Dijk | 0 - 1 | Cees vd Berg | - Meinard Schrijer | 1 - 0 | |
Bart Vos | - Peter v Es | 0 - 1 | Piet v Oudheusden | - Johan v Heist | 1 - 0 | |
Kees vd Velden | - Arie Lodder | ½ - ½ | Rob Bedeaux | - Dragos Catereniuc | 0 - 1 |
Uitslagen ronde 6 (18 oktober 2007)
Piet v Oudheusden | - Anton Engwirda | 1 - 0 | Cees vd Berg | - Nico v Vliet | 0 - 1 | |
Meinard Schrijer | - Ronald Mohrke | ½ - ½ | Henk de Keijzer | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | |
Ernst Laban | - Bart Vos | 1 - 0 | Aart Langerak | - Hans Brussaard | 1 - 0 | |
Jan Kroon | - Adri Rombout | 0 - 1 | Cees den Tuinder | - Frans Aardoom | 0 - 1 | |
Erwin Vink | bye |
Het eerste team speelde een thuiswedstrijd tegen Spijkenisse 3 en won met 5 - 3
Uitslagen ronde 5 (11 oktober 2007)
Peter v Es | - Johan v Heist | 1 - 0 | Arie Lodder | - Gert v Driel | ½ - ½ | |
Erwin Vink | - Ronald Mohrke | 0 - 1 | Bart Vos | - Jan Kroon | 0 - 1 | |
Anton Engwirda | - Cees vd Berg | ½ - ½ | Walter v Dijk | - Hans Brussaard | 1 - 0 | |
Rob Bedeaux | - Piet v Oudheusden | 1 - 0 | Frans Op de Beek | - Frans Aardoom | 1 - 0 | |
Bas v Dijk | - Aart Langerak | 1 - 0 | Ernst Laban | - Henk de Keijzer | ½ - ½ | |
Meinard Schrijer | - | bye |
Uitslagen ronde 4 (4 oktober 2007)
Bas v Dijk | - Arie Lodder | 0 - 1 | Anton Engwirda | - Rob Bedeaux | 0 - 1 | |
Walter v Dijk | - Erwin Vink | 1 - 0 | Koos v Noort | - Cees den Tuinder | ½ - ½ | |
Roger Pearson | - Johan de Moor | 0 - 1 | Johan v Heist | - Frans Op de Beek | 0 - 1 | |
Ronald Mohrke | - Adri Rombout | 1 - 0 | Kees vd Velden | - Ernst Laban | 1 - 0 | |
Jan Kroon | - Peter v Es | 0 - 1 | Richard Kramer | - Meinard Schrijer | ½ - ½ | |
Gert v Driel | - | bye |
Het tweede team speelde een thuiswedstrijd tegen Spijkenisse 4 en verloor met 3-5.
Uitslagen ronde 3 (27 september 2007)
Nico v Vliet | - Gert v Driel | 0 - 1 | Frans Op de Beek | - Bas v Dijk | ½ - ½ | |
Erwin Vink | - Frans Aardoom | 0 - 1 | Meinard Schrijer | - Anton Engwirda | 0 - 1 | |
Cees vd Berg | - Johan v Heist | 1 - 0 | Henk de Keijzer | - Peter v Es | 1 - 0 | |
Hans Brussaard | - Jan Kroon | 1 - 0 | Aart Langerak | - Richard Kramer | ½ - ½ | |
Adri Rombout | - Walter v Dijk | 0 - 1 | Martin v Bokkem | - Kees vd Velden | 0 - 1 | |
Rob Bedeaux | bye |
Uitslagen ronde 2 (20 september 2007)
Piet v Oudheusden | - Bas v Dijk | ½ - ½ | Henk de Keijzer | - Hans Brussaard | ½ - ½ | |
Arie Lodder | - Rob Bedeaux | 1 - 0 | Kees vd Velden | - Ronald Mohrke | 1 - 0 | |
Walter v Dijk | - Martin v Bokkem | ½ - ½ | Frans Aardoom | - Cees vd Berg | 1 - 0 | |
Johan v Heist | - Roger Pearson | 0 - 1 | Ernst Laban | - Frans Op de Beek | ½ - ½ | |
Gert v Driel | - Aart Langerak | 1 - 0 | Johan de Moor | - Meinard Schrijer | 1 - 0 |
Uitslagen ronde 1 (13 september 2007)
Bas v Dijk | - Walter v Dijk | 1 - 0 | Frans Op de Beek | - Arie Lodder | ½ - ½ | |
Rob Bedeaux | - Kees vd Velden | 1 - 0 | Ronald Mohrke | - Piet v Oudheusden | 0 - 1 | |
Martin v Bokkem | - Nico v Vliet | 0 - 1 | Hans Brussaard | - Ernst Laban | 0 - 1 | |
Peter v Es | - Erwin Vink | 0 - 1 | Meinard Schrijer | - Henk de Keijzer | 1 - 0 | |
Aart Langerak | - Koos v Noort | 1 - 0 | Jan Kroon | - Johan de Moor | 0 - 1 |